Baza pentru o unelta multifunctionala HECHT 1441

729,00lei
Fără TVA: 612,61lei

Cantitate


Cod produs: HECHT 1441
Disponibilitate: În Stoc
Descriere

Baza pentru o unelta multifunctionala HECHT 1441

Descriere produs

HECHT 1441 este baza pentru o unelta multifunctionala fara fir, care poate fi achizitionata cu accesorii optionale. 
Marele avantaj al drive-ului alimentat de la baterie este functionarea usoara,  cablurile de alimentare si functionarea fara emisii silentioase.
Acest lucru elimina multe probleme legate de intretinerea complexa a motoarelor cu ardere interna sau a cablurilor care sunt capturate de obicei in momentul nepotrivit
Bateria si încarcatorul nu sunt incluse in pret.
Accesorii care se pot achizitiona optional pentru Hecht 1441
HECHT 000144163 
HECHT 00144160 
HECHT 00144162 
HECHT 00144161 
HECHT 00144165 
HECHT 00144166

Caracteristici:

  • Brand: Hecht 
  • Tip acumulator: Accu Li-ion, DC 40V
  • Latimea de lucru trimmer:25,4 cm
  • Lungime lama- fierastrau: 25 cm
  • Lungime trimmer:40,5 cm
  • Lungime 1,9-2,4 m
  • Greutate: 3,95 kg

Garantie 24 de luni

vezi aici si alte motocoase

Review-uri

Spune-ţi opinia

Notă: Codul HTML este citit ca şi text!
Black+Decker - timoshop.ro
blanco - timoshop.ro
bosh - timoshop.ro
einhell - timoshop.ro
dewalt - timoshop.ro
ferm - timoshop.ro
garmin - timoshop.ro
stanley - timoshop.ro
husqvarna - timoshop.ro
yato - timoshop.ro
franke - timoshop.ro
limex - timoshop.ro
Garantam banii inapoi

Retur gratuit

14 zile, pentru comenzile la distanta
Garantam banii inapoi

Livrare rapida

In toata Romania
Garantam banii inapoi

Transport gratuit

Pentru comenzi mai mari de 250lei.